نتایج جستجو برای عبارت :

وما

چقدر خوبه یکی باشه که بتونی همه حرفاتو باهاش بزنی
البته لزوما نباید یه شخص خاص باشه که همه حرفاتو باهمون بزنی
میتونی تو مسئله های کاری با یکی حرف بزنی
تو مسائل خانوادگی با یکی دیگه
ولی بتونی تمام حرفای کاریتو مثلا باهاش بزنی
و بودن این فرد
یعنی وقتی یچیزی رو بهش میگی لزوما بعدش مجبور نباشی همه چیز رو بهش توضیح بدی  یا دلیل و مدرک بیاری
یعنی یکی که وقتی یچیزی میگی تاییدش میکنه و میفهمه و ادامه میده حرفت رو
معمولا اونی که بیشتر و بهتر حرف میزنه بیشتر حق بهش داده میشه. اونی که سکوت می کنه مقصر به نظر میاد. استادم همیشه بهم می گفت تو دنبال دفاع از حق خودت نیستی. و من بیشتر از حق به حرمتها فکر می کردم و مهم نبود دیگران فکر کنند نمی فهمم یا نمی تونم؛یا تو ذهنشون یا حتی به زبون، منو مقصر بدونن و بگن اگه حق باهاش بود باید از خودش دفاع می کرد. حتی مهم نبود سکوتم مهر تایید حق به جانبیشون باشه. خیلیا نمی دونن اونی که سکوت می کنه حرمت می فهمه. اونی که در مقابلت
حسی شبیه وقت‌هایی در من است که از سفر داری برمی‌گردی، لزوما به تو خوش هم نگذشته، اما دل هم نمی‌کنی. نمی‌خواهی تمام شود. شاید همراه است با ملامت کیف نکرده یا نگرانی کیف‌هایی که بعدا نخواهی کرد یا اینکه، نگرانی از چیزی که اصلا نمی‌شناسیش. چه جوری است؟ کی می‌آید؟ کی می‌رود؟ کجا می‌رود؟ یک جایی نرود که شستمان خبردار شود این همه مدت عبث بوده‌یم؟ و این دو تای آخری، سخت‌تر و مهم‌تر است.
یعنی اگر تخته نرد و آهنگ رو از من بگیرن قطع به یقین بیمارستان بستری میشم :/بهش میگم پیشنهاد داو میدم ؟میگه خیلی حرف میزنیا، اصلا من بازی نمی‌کنم :/
#وی قفل کرده است به آهنگ های کوردی :/
تخته نرد لزوما حرام نیست و چندین تن از مراجع بنا به شروطی این بازی رو  جایز اعلام کردند !:)
خب درسی که امروز گرفتم اینه که هر آدم خوش اخلاقی لزوما آدم خوبی* نیست!
خوش اخلاقی فقط یکی از ویژگی های اخلاقیه که البته خیلی از ویژگی های خوب دیگه هم در اغلب موارد با خودش میاره اما باید یادم باشه که جنبه های مختلف آدما رو ببینم و همچین گول خوش اخلاقیشون رو نخورم! 
*حالا اینکه آدم خوب از نظر من چه جور آدمی هست هم بماند ؛)
جهت خرید سوله ارزان قیمت قیل از هرچیز باید بدانید که کدام سوله ها ارزان قیمت هستند .
سوله های ارزان قیمت لزوما سوله های بی کیفیت نیستند . به همین دلیل برخی از مردم فکر می کنند که سوله های ارزان قیمت یعنی سوله های سبک بی کیفیت و یا سوله های دست دوم هستند.
به همین دلیل باید این باور غلط را از میان برداشت . در همین جهت شرکت ما قصد دارد تا به شما توضیح دهد که سوله های ارزان قیمت کدام سوله ها می توانند باشند و خرید سوله ارزان قیمت لزوما سوله کم کیفیت ن
هر وقت فکر میکنم خودم رو دستکاری کنم و میرم بین پزشک های جراحی بینی و زاویه سازی صورت و پیکرتراشی و .... دنبال بهترین دکتر و زودترین وقت میگردم میفهمم حالم بده و از خودم خسته ام؛ گاها یک وقت مشاوره حالم رو بهتر میکرد اما این بار از صرافت نیفتادم. میخوام بگم این تغییرات لزوما نشان دهنده ی حال خوب نیست.
راستش من باور نمیکنم کسی که امروز حواسش هست نوبت رو توی صف رعایت کنه، جنس قدیمی رو با قیمت جدید نفروشه، به موقع بره سرکار و به موقع بزنه بیرون، از بند پ استفاده نکنه و ... فردا صبح از خواب بیدار بشه و تصمیم بگیره خدا تومن اختلاس کنه.
نمیگم هرکسی که تخم مرغ میدزده لزوما کارش به شتر دزدی میرسه. ولی اینم باور نمیکنم که کسی که شتر میدزده یه روزی به تخم مرغ های کسی دست نبرده باشه.
تخیل لزوما وارونه حقیقت نیست، بلکه روی دیگر آن است...
خیال می‌پرورانم در ذهنم. روزی را که سرباز نیستم و می‌توانم صبح با خیال راحت بلند شوم و شیر را گرم کنم و با کمی عسل مخلوطش کنم. دوش بگیرم. با دوچرخه به محل کار بروم.
هیچوقت هیچ‌کس نمی‌تونه خیال رو از شما بگیره! این خلاصه همه داستان‌های تاریخ بشریته...
سلسله مباحث قانونگذاری و وظائف نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱ — وظائف اصلی و ذاتی : به استناد اصل ۷۱ و۷۲ قانون اساسی مهمترین و اصلی ترین وظیفه مجلس قانون گذاری در عموم مسائل مختلف کشور در حدود مقرر در قانون اساسی است که لزوما جهت وضع یک ماده قانونی مطالعه دقیق وشناخت از نیاز […]
به خودم میگم رو چه حسابی من صرف این که به این دنیا اومدم باید تصور کنم از نظر علمی تو بدنی باهوش، تاثیرگذار و استثنایی قرار گرفتم؟ چه لزومی داره حضورم در این دنیا حتما در چنین موقعیتی اتفاق افتاده باشه؟ میفهمید؟ چه لزومی داره فکر کنم حالا که هستم لابد اتفاق خاصیه برای دنیا و باید کار مهمی انجام بدم؟
اینکه زنی به دنبال حقوق خودش باشه، لزوما به معنی برابری خواهی اون زن نیست. قبلا گفته م و باز هم میگم. وقتی برای برابری تلاش میکنی، همونقدر که دنبال پس گرفتن حقتی، باید دنبال پس دادن حقی که مال تو نبوده هم باشی. من فکر میکنم این چیزیه که اصالت مبارزه ت رو نشون میده، آدم های بیشتری رو باهات همراه میکنه، و شانس بیشتری برای پیروزی بهت میده.
+ روزتون برابر :)
همکاری دارم که به واقع در ماه های اول همکاری شیفته ی شخصیتش و دقت نظر و توانمندیش شدم. الان بعد از 8 ماه برای توانایی و دقتش احترام قائلم ولی فهمیدم " نه هر که سر بتراشد قلندری داند " و لزوما آدمها دارای ویژگی هایی که خودشون رو به اونها مزین میدونن، نیستن.
در جلسه شورای معاونین فکر کردم اگر مواجهه ی اول بود فکر میکردم این آدم همین تصویری هست که در جلسه می بینیم اما حقیقت امر این هست که شخصیت آدمها با آنچه بدان تظاهر میکنند فرسنگ ها فاصله دارد.
آقا این روزها هر جا میرم صحبت از نجفی و میترا استاد است. جامعه عوام زده و نیازمند هیجان و سوژه برای کنجکاوی دقیقا به خواسته اش رسیده و خبر داغ همین است: قتل یکی توسط اون یکی.
چه خبرها و رویدادهای مهمی که در پس این خبر داغ سوختند. در همین روزها چند کولبر در غرب کشور کشته شدند، سیل در چند نقطه کشور خسارت به بار آورد و ...
مین استریم لزوما حقیقت را نمی گوید
Main Streem
با یه دنیا تلاش، یه عاااالم تلاش، تیکه های گم شده و پخش وجودمو  اینور و اونور دارم می گردم و پیدا می کنم.
چه هااااا کشیدم تا خودمو پیدا کنم... چه ها کشیدم...! و هنوز هم پیدا نشدم!
.
.
.
هع آه...

می گردم
می گردم
می گردم
و باز می گردم
کار ما تا آخر دنیا جست و جوهاستما آدما پاره های گمشده ی وجود همیم؟ :) چه اونچه از چند سال قبل گم کردیم و چه از ازل... تا که خود ازلیمونو یادمون بیاد... یا شاید قبل تر از اون(فک کنم که توی ازل لزوما یکی نبودیم اما مطمین نیستم). که ه
اینستاگرام ام رو بستم. انگار یه بار سنگین از روی دوشم برداشته شده باشه. انگار از یه دنیای شلوغ که پر از آدم هست خلاص شده باشم. یجور حس آزادی دارم. الان جایی هستم که هیچکس منو نمیشناسه. اونجا شلوغ بود. مثل یه مهمونی پرهیاهو که همه رو میشناسی و مجبوری صحبت کنی. اتفاقا مخصوصا استوری از خودمم گذاشتم آخرش میخواستم ببینم چه حسی داره وقتی میان عکستو میبینن. یجور حس بلاهت یا نه یه جور بی قیدی بود در نظرم. نمیدونم چجوری بگم حسمو. ولی خلاص شدم ازش. از این
دارم فصل جدید و جدی ای از زندگیم رو شروع میکنم.
امروز پول رو واریز میکنم و از فردا احتمالا شروع بشه،دیگه به کلاس جانبی نمیرسم.
بین این و یه جای دیگه مردد بودم،این گرون تره و آرومتر برای همین آرامشش انتخابش کردم، از طرفی اونا جو رقابتیشون خیلی زیاد بود بهم استرس میداد و اینکه جای خالی نداشتن وقتم هدر میرفت تا ظرفیت ایجاد کنن.
چقدر ذوق دارم واسش، به قول علیرضاشون ما بنده به وظیفه ایم نه نتیجه‌.
برخلاف تصور عموم یادگیری لزوما ذاتی نیست و شما با شنیدن حرف‌های دیگران نمی‌توانید بلافاصله هر چه می‌گویند را بیاموزید.
مغز انسان به مرور زمان به انباری برای اطلاعات اضافه تبدیل می‌شود و نتیجه‌ی آن نیز پایین آمدن قدرت یادگیری است. برای همین است که می‌گویند کودکان آموزش‌پذیری بیشتری نسبت به بزرگسالان دارند. اما با همه این‌ها، می‌توان با مجموعه‌ای از ترفندها، طرز کار مغز خود را تغییر داد و آن را آماده یادگیری بیشتر کرد.
ادامه مطلب
تعریف شبکه به زبان ساده عبارت است از مجموعه‌ای از رایانه‌ که به هم وصل شده‌اند. یک شبکه رایانه‌ای می‌تواند در یک اتاق، ساختمان، شهر یا حتی در چند کشور قرار داشته باشد. بنابراین لزوما مفهوم شبکه بر اساس میزان بزرگی یا کوچکی آن نخواهد بود و از متصل شدن دو رایانه به یکدیگر نیز یک شبکه ابتدایی ایجاد می‌شود.
برای راه‌اندازی یک شبکه به سه وسیله اصلی که کارت شبکه، کابل شبکه و سوئیچ است نیاز داریم:
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک به نقل از دیجیاتو : مشخصه اصلی بازی‌های مستقل که وجه تمایز آن‌ها با عناوین AAA به شمار می‌آید بودجه کمتر و مختصرتری است که به پای آن‌ها خرج می‌شود، با این حال همه می‌دانیم که هزینه‌های کمتر لزوما به معنی کیفیت پایینتر یا جذابیت کمتر نیست. حتی بسیاری از بازی‌های به یاد ماندنی و درگیرکننده‌ای که تا به حال بازی کرده‌ایم به صورت مستقل خلق شده‌اند و تنها چیزی که توانسته نام آن‌ها را برایمان جاودانه کند روایت، گی
NaN = Not a Number

مثلا اگر رادیکال -2 رو چاپ کنیم Nan میده. چرا؟ چون لزوما اشتباه نیس و این عدد در حوزه اعداد مختلط تعریف شدس
همین طور 0.0/0.0 هم مقدارش Nan هست. چون 0.0 صفر مطلق نیست و صفر حدودیه.

ولی 1/0 میشه بی نهایت(Infinity چاپ میکنه). چون اینجا منظورمون صفر مطلقه.

توضیح بیشتر
روز اول کاری بعد از تعطیلات مدرسه بدون چادر مدرسه رفتم. همکارم تا من رو دید گفت تغییرات مبارکه. گفتم من بدون چادر هم با حجابم تفاوتی نکردم.
بعد فکر کردم در تصمیم گیری های شخصی وقتی به دیگران توضیح میدیم یعنی نظرشون مهمه و مسئله لزوما شخصی نیست. دیدم اون دو جمله توضیح هم خطا بوده و من آزادم با صلاح دید خودم در چارچوب قانون سازمان و جامعه م رفتار کنم.
قبل تر ها وقتی مرخصی میخواستم میرفتم می گفتم به این دلیل؛ الان حواسم هست حتی اگر دلیل مرخصی رو م
حالا میتونم یک زایمان طبیعی رو بدون اینکه درد بکشم تا انتها ببینم و شاهد زدن برش اپیزیوتومی باشم.یک زایمان نصفه نیمه گرفتم و یک بند ناف را بریدم و کلامپ کردم و قصد دارم توی کشیک بعدیم حتما مستقلا یک زایمان بگیرم...حالا بیشتر از دو سال قبل که استاجر زنان بودم میتونم احساسات یک زن باردار رو درک کنم،عشقش رو بفهمم و بابت تصمیمی که گرفته بهش حق بدم...میتونم بپذیرم برای پدر یا مادر شدن لزوما نباید همه چیز فراهم باشه و میدونم که دارم دست از ایده آل گر
اغلب ما برای انجام کارها راه های سخت را انتخاب میکنیم .
زیرا فکر میکنیم برای امور مهم باید راه سخت را رفت !
و فراموش میکنیم که 
توان ما چقدر است 
انرژی مان محدود است
و شاید از عهده اش برنیاییم !
برای رسیدن به آرزوهای مهم و بزرگ لزوما نباید خودمان را بکشیم . میتوانیم آسان ترین راه را انتخاب کنیم بی آنکه هدف مان را فراموش کنیم .
معنی سخت کوشی افتادن عمدی در یک مسیر سخت نیست .
سخت کوشی میتواند با تلاش سخت برای یافتن آسان ترین راه که از عهده اش برمی آی
یک روزی یک نفر که عزیز هم بود، برایم از تعامل حرف زد و اینکه بخواهی نخواهی توی تعامل با آدم های دیگر یک چیزی دستت را میگیردنه لزوما این که حرف گهر باری بشنویهمیشه اینطور نمیشوداما مثلا عکس العمل ها هم خودش کلی حرف برای گفتن داردیا حتی حرف های نا درست شاید حتی خیلی نا درست(کسی چه میداند شاید هم درست)یک روز دیگر یک نفر که خیلی عزیز بود پیشنهاد داد امتحانش کنمفعلا تصمیم به تعامل گرفتممدت دار نیست و از این تصمیم های در لحظه در آمدههر لحظه ممکن است
هفته آخر تابستونه، بالاخره داره تموم میشه :)) و من خیلی سرگردونم وسایلم رو نصفه نیمه جمع کردم ولی چیزی هم نیست که جمع کنم بقیشون یا باید شسته شن یا اتو یا دوخته بشن و ترمیم.
خیلی دارن دیر خوابگاه رو باز میکنن حقیقتا و انجام اون همه کار تو یه روز پدر درآره.. من برعکس یه عده همیشه خودمو عجول نمیدونستم ولی تازگی ها خیلی عجول شدم و خودم اذیت میشم بابتش، از این انتظار باز شدن خوابگاه هم متنفرم
دیگه این که دو نفر که آدمایین که خوشم نمیاد ببینمشون همزم
⚡️ در بررسی زبان‌های گیلکی و فارسی گاهی به واژه‌های هم‌ریشه‌ای برمی‌خوریم که در یک زبان صورت کوتاه‌تری نسبت به زبان دیگر دارند. در ابتدا شاید اینگونه به نظر برسد که صورت بلندتر، شکل قدیمی‌تر را بیشتر حفظ کرده است؛ اما با مقایسهٔ واژگان با زبان‌های قدیمی‌تر به این نتیجه می‌رسیم که لزوما اینطور نیست.
در ادامه چند نمونه را بررسی می‌کنیم:
کلمه «زمی/ زیمی» در زبان گیلکی معادل «زمین» در زبان فارسی است؛ برای مثال «ملجا زیمی، خؤل زیمی» نا
سلام
من چون سر کار می رم هفته اول تغییر عادت غذایی را با خوردن هر روز یک کف دست مرغ پخته شده به همراه سبزیجات پخته و ماست یا سالاد برای ناهار شروع کردم
صبحانه هم سعی کردم اصلا کیک یا کلوچه نخورم و یک کف دست نون با پنیر اندازه یک قوطی کبریت بهمراه یک خیار یا گوجه خوردم گاهی هم تخم مرغ آب پز.
شام هم باز به سمت سبزیجات پخته البته نه لزوما بخارپز رفتم.
نتیجه :
به نظرم چربی های شکمی را کمی کاهش داد در حدی که خودم حس کردم. البته توصیه می کنم شما با مرغ تن
توی کلام قبلی در باب قلم روی ضامن ، رفقا پیشنهاد دادن از دلیل ننوشتن بنویسم !

اگر از من دلیل بپرسید می‌گویم : احساس ... درگیرشدن در موضوع! 
چون لزوما دانستن برای نوشتن کافی نیست؛ باید یک حس نسبت به موضوع پیدا کنی و حس و استدلالت را دوات قلمت بریزی !
اصلا همین که گفتم عجیب ... ریشه عجیب ، عُجب است و خودپسندی !  آدمیزاد را به خود گرفتار میکند و ریشه احساس کم رمق می‌شود.

اما ...
ادامه مطلب
یکی از واجبات و ضروریت های زندگی هر شخص خدمات پزشکی و بیمه است که در هر کشوری قوانین و مراحل خاص خود را دارد. هزینه های مربوط به درمان و پزشک در همه کشور ها پر هزینه است که هر شخص لزوما باید مبلغی را جهت حفظ سلامت خود، بپردازد. مراکز درمانی به دو صورت دولتی و خصوصی میباشند که مراکز خصوصی تحت نظر بیمه نیستند و هزینه ها به مراتب بالاتر است.
اگر شخصی درخواست برای اقامت در کشور ترکیه داشته باشد، یکی از مدارک مورد نیاز بیمه یکساله درمانی میباشد.
ادا
نامه ایی به دخترم گندم!!!
سلام دخترم گندم عزیزم.
هنوز به دنیا نیامدی و حتی هنوز با مادرت هم آشنا نشدم.اما نمیدانم چرا حضورت را در زندگی ام حس میکنم!انگار با ان موهای لخت آبشاریت که به ندرت میبندی جلوسم نشستی و به من زل زدی،هر بار میگویم بابا چیه؟ میگویی:هیچی و میخندی! منم به  مطالعه ام ادامه میدهم.همیشه سعی میکنم اول رفیقت باشم بعد پدرت.به من اعتماد کنی و چیزی را پنهان نکنی.
با هم ساعتها بحث خواهیم کرد و روزی که این پست که اگر بماند را به تو گندم

ما گاهی یادمان میرود روحمان دقیقا چه چیزی احتیاج دارد.
مثل من که دیروز فهمیدم روحم دلتنگ موسیقیست. نه لزوما نوایی که به گوش برسد که نوایی آشنا که بتوان با آن زمزمه کرد. همین قدر ساده و پیش پا افتاده... اما همان پنج دقیقه ای که با ویگن همخوانی کردم و بعدش هم عارف، مرا پرواز داد و از شوق لبریز کرد... 
میدانم اگر الان بخوابم فردا کوه غصه است که با تلنگری از خواب بیدارم می کند و مجبور می شوم آرایش کنم و موهایم را درست کنم؛ لباس هایم را عوض کنم و در
علم و دانش همان مقولاتی است که منتج به نتیجه می شود، کلر(color) به اضافه سدیم می شود نمک طعام...یا دو به اضافه دو می شود چهار... اما فلسفه و حکمت که از ضروریات علم محسوب می شود لزوما منتج به نتیجه نمی شود، شما از دانشجویان و اساتید فلسفه بخواهید در مورد موضوعی بحث کنند متوجه می شوید که صحبتهایشان در نهایت ممکن است منتج به نتیجه مطلوب نشود، اما این به معنای این نیست که فلسفه به درد نمی خورد بلکه کاملا بر عکس فلسفه یکی از ضروریات علم محسوب می شود، منت
راهنمای خرید یک لباس با کیفیت
برای خرید لباس با کیفیت لازم نیست حتما پول زیاد خرج کنید فقط کافیست ویژگی های لباس با کیفیت و نحوه تشخیص آن را بدانید.
خرید لباس با کیفیت لزوما به معنای خرج کردن مقدار زیادی پول نیست. در حقیقت شما با صرف زمان کوتاهی برای آنچه که به دنبالِ آن هستید، می توانید یک لباس با کیفیت با قیمتی کاملا منطقی خریداری کنید.

ادامه مطلب
اگه درباره اش ننوشتم دلیلی بر بی توجهی نیست. چون سفر بودم چند بوس آبدار گیرم اومد. در رشت، در تهران و مشهد. گیر ندید به حلال و حرامش دیگه :) اصلا بوس آزاد است و در مقوله مذهب نمی گنجد.
امیدوارم روز جهانی بوس و بقیه روزهای خدا رو همیشه بوس در بوس کنید. 
هرچی گشتم یه بوس ایرانی گیر بیارم نشد، گویی که ایرانیها همدیگه رو بوس نمی کنند. اما نه داداچ بوس می کنند اما فشار اجتماعی اجازه علنی کردن یک رفتار ساده انسانی رو نمیده. این شد که بوسی از جام جهانی رو

برای دانسته‌های خود ارزش قایل شده و برای حفظ آنها پافشاری کنید، اما این را نیز در نظر داشته باشید که دانش انسان‌ها محدود است و این امکان وجود دارد که شما از برخی مسائل آگاهی کافی نداشته باشید.

، اما گاهی هم بد نیست تنها سفرکردن را تجربه کنید؛ برای این امر لازم است شهامت کافی داشته باشید و بدانید که برای هیجان و خوشی‌کردن لزوما به وجود افراد دیگر نیازی نیست، حتی به این واسطه می‌توانید درس‌های زیادی در زندگی بیاموزید. در همین رابطه فردی
ذهن آدمیزاد اصولا قادر به هضم کردن پارادوکس ها نیست. یعنی نمیتونه به طور همزمان دوتا چیز متناقض رو قبول کنه، مگر اینکه اصلا متوجه این تضاد نشده باشه به هر دلیلی. برای همینه که آدم  هایی که عادت به بت سازی دارند به طور ضمنی ویژگی دیگه ای  هم در خودشون پرورش میدن. بت ساز ها به تحریف گرانِ واقعیتِ قهاری تبدیل میشن. چون اصولا هیچ کسی بری از خطا و اشتباه نیست. و وقتی بت شخصی خطا میکنه، قبول همزمان اون اشتباه و این تصور که اون بت عاری از خطاست ممکن نی
سبک زندگیم با سرعت نور در حال تغییره! چقدر میشه به آدمی که در دنیای بسیار متغیر زندگی میکنه و هر روز دستخوش تغییر میشه، تکیه کرد و روش حساب کرد؟ 
چیزهایی در من تغییر کرده که روزگاری فکر میکردم جزئی از اساسی ترین عقایدم هست! چیزهایی در مورد خودم فهمیدم که دقیقا نقطه مقابل چیزیه که قبلتر از خودم تصور میکردم. 
باید امسال فرانسه رو تموم کنم. سنتور رو شروع کنم. امسال باید حداقل دو تا مدرک مهم بگیرم! 
گاهی به خودم نگاه میکنم که چقد کم صبر و عجولم! تصم
افراد بدبین و غرغرو، زوال عقل می گیرند

محققان فنلاندی در تازه‌ترین یافته‌های خود مدعی شدند که افراد بدبین و غرغرو بیش از سایرین در معرض ابتلا به زوال عقل قرار دارند. این صفات و ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی، با مشکلات سلامتی مانند بیماری‌های قلبی نیز ارتباط دارند.«آنا تولپانن» از دانشگاه کوپیو در فنلاند می‌گوید: شخصیت انسان‌ها بر سلامت مغزشان تأثیر‌گذار است.این مطالعات ارتباط بین بدبینی و زوال عقل را نشان می دهد، البته نه لزوما به معن
جمله‌ی "نباشی،نیستم"لزوما خبر از مرگ کسی در نبود شما را نمی‌دهد..این یعنی نباشی دیگر آن ادم سابق نیستماین که آدم سابق نیستم، یعنی دیگر مثل قبل زندگی نمی‌کنممثل قبل نمی‌خندماز خودم عکس نمی‌گیرمسینما نمی‌رومهیچ چیز سرذوق نمیاوردماهنگ مورد علاقه.....غذای مورد علاقه.... لباس مورد علاقه...هیچ علاقه ایی وجود نداردنه سردی بستنی توی چله تابستان رو حس میکنمو نه گرمای هات چاکلت توی برف زمستانهیچ حسی وجود نداردتوی آینه به خودم لبخند نمی‌زنمشب‌ها
هیچی نیست که دوای درد بی درمون رخوت و ملال بشه. میم حق داره و صادقانه هم گفته من نیاز دارم یکی باشه جذبم بش، یکی باشه که باهاش در ارتباط باشم. واقعیت تلخ یا هرچی راه خودش رو میاره. میم ازم خسته نیست اما عادی شدم و کافی نیستم. رخوت زندگی رو نمی‌تونه با من بشوره، و من هم. خب چه باید کرد؟ به نظرم باید بپذیریم و تسلیم بشی. باید بپذیریم و کنار بیای با ماجرا. اون دیگه یک ماهیه. هرچی سفت‌تر بگیری سریع‌تر لیز می‌خوره و می‌ره. و از طرفی هم اون آدمه و یکبا
کار آفرینی، استارتاپ، ایده نو، مسیر موفقیت در بازار، ویدئوی ۴ توصیه انگیزشی بیل گیتس و بلا و بلا و بلا برای من موضوعات سرگرم‌کننده‌ای هستن. بارها و بارها سر از این جور جاها در آوردم و چشم باز کردم از خودم پرسیدم چرا. آدم آن جور فضاها بودن نیاز به یک سری مؤلفه‌های شخصیتی داره که به کمک مطالعات شخصی فهمیدم بعضی از آن‌ها را ندارم و به لطف سرمایه‌گذاری کردن روی خودم حالا می‌دانم دوست هم ندارم آن مولفه را لزوما داشته باشم. هنوز دارم یاد می‌گ

چطور از همسر انتقاد کنیم که اشتباهش را بپذیرد؟برخی ها حد و مرزی برای انتقاد کردن از همسر در نظر نمی گیرند، گاهی وقتها حتی انتقاد آنها شکل توهین به خود می گیرد که طبیعتا این نوع انتقاد باعث نمی شود طرف مقابل اشتباهش را بپیذیرد.
روش نادرست انتقاد از همسر
برخی زوجین اعتقاد دارند چون زن و مرد به هم نزدیک هستند نیازی نیست لزوما آداب خاصی را در نظر بگیرند، بدون در نظر گرفتن احتمال
ادامه مطلب
اضطرابی که این روزها تجربه می‌کنم، چیزی فراتر از آنچه است که قبلا تجربه کرده‌ام. تپش قلب ناگهانی و فروریختن دنیا و نشستن عرق سرد بر دست‌هایم چیزهایی است که نه مکررا اما گاه و بیگاه تجربه‌اش می‌کنم. خودم را از شرایطی که باعث تشدید این وضعیت می‌شود دور نگه داشته‌ام. تا شاید کنترل بیشتری روی اوضاع خودم داشته باشم. هفته‌ی پیش که تولدم بود در خیابان‌های شهر جدید راه می‌رفتم و گریه می‌کردم. روی تختم رها شده بودم و گریه می‌کردم. چشم‌هایم داغ
اگر تمایل دارید براى محل کار آرایش داشته باشید لزوما باید اصول یک آرایش مناسب محل کار را رعایت کنید و آرایش هاى چشم اسموکى و رژ لب هاى قرمز مک را فراموش کنید و آن ها را براى مهمانى هاى شبانه نگه دارید، در محل کار به توانایى هاى شما نیاز است نه یک صورت نقاشى شده، یک آرایش مناسب ضمن این که مى تواند عیوب کوچک چهره ى شما را بپوشاند، مى تواند به اعتماد به نفس و حرفه اى به نظر رسیدن تان نیز کمک کند.
اگر لکه ها و چروک زیر چشم شما، شما را آزار مى دهد لزوم
گفت‌وگوی بهروز افخمی با ابراهیم فیاض  درباره سلبریتی را مشاهده کردم. چند نکته داشت که در این متن آورده ام:

1. فالوورها در یک صفحه لزوما طرفدار نیستند، درصد مهمی از فالوورها برای زیر نظر گرفتن سلبریتی ها او را دنبال می کنند.

2. افرادی که لایوها را تماشا می کنند لزوما جذب صاحب لایو نشده اند، بلکه به دنبال سرگرمی هستند.

3. سرگرمی در اینجا معادل رخداد غیر عادی است که منتظریم در آینده رخ بدهد؛ مردم به آینده توجه می کنند چون گذشته ای وجود ندارد؛

پزشکی باریاتریک (Bariatric Medicine) شاخه ای از دانش  پزشکی است که با مطالعه، درمان و پیشگیری از چاقی به بیماران مختلف کمک می کند. واژه باریاتریک از کلمه باریریکس (baryrics) به معنای سنگین یا بزرگ گرفته شده است.  و متخصص باریاتریک به کسی گفته می شود که وضعیت افراد چاق را مدیریت کرده و در کاهش وزن به آن ها کمک می کند.  به طور کلی هدف این شاخه پزشکی دستیابی به وزن ایده آل و کاهش وزن است.

بیشتر ارائه دهنده های مراقبت های بهداشتی و پزشکان، می توانند در باری
برای خرید دستگاه تصفیه آب مناسب برای خود ابتدا باید به نکاتی توجه کنید از جمله وضعیت آب مصرفی خود تا بر اساس آن دستگاهی با سیستم مناسب تهیه کنید. از نشانه های آب نا سالم داشتن بوی نامطبوع ، طعم بد ، رسوب کولر و وسایل آبی، رسوب سماور ، استفاده از آب های زیر زمینی و ... است . باید توجه داشته باشید که آب ناسالم لزوما بو و یا طعم نا مطبوع ندارد بلکه می تواند دارای سمومی باشد که نه با چشم دیده می شود و نه طعم و بو دارند.نمایندگی دستگاه تصفیه آب سلامت  ب
@tg_ir
تاکنون فقط ربات‌ها، کانال‌ها و اشخاصی که مربوط به خود تلگرام بودند، تیک آبی داشتند اما از این به بعد شما هم می‌توانید تیک آبی داشته باشید!
برای این کار لازم است در دوتا از شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، اینستاگرام و توییتر، آیدی شبیه (نه لزوما مطابق) آیدی تلگرام خود داشته باشید و در یکی از آن سه شبکه، تیک آبی گرفته باشید.
برای مثال (کسانی که تیک آبی گرفته‌اند) می‌توانید موارد زیر را ببینید:
▫️ کانال نخست‌وزیر کرالا @cmokerala
▫️ کانال خبرگزار
آشنایی با پدافند غیر عامل
پدافند در مفهوم کلی، دفع، خنثی کردن و یا کاهش تاثیرات اقدامات آفندی دشمن و ممانعت از دستیابی به اهداف خودی است.
پدافند به دو بخش تقسیم می‌شود 1- پدافند عامل 2- پدافند غیرعامل 
پس از وقوع انقلاب صنعتی در قرن هجدهم در اروپا و توسعه بیشتر، (پژوهش و توسعه) پیشرفت‌های شگرفی در همه سطوح فناوری پدید آمد. به طوری که دوران کنونی به ویژه دو دهه اخیر را (عصر انقلاب سوم فناوری) یا (دوران انقلاب در میکروالکترونیک) نامیده‌اند، تحو
یکی مثلِ؟
گاهی این مثلِ فلانی گفتن ها کار را مشخص تر می کند.
مثلا وقتی می گویی یک زن می خواهم مثل فلانی، یک تصویر واضح و کلی درباره ی معیارهایت داده ای.
یا در انتخاب یک خانه، می گویی یک خانه شبیه فلان خانه می خواهم، کلیات مد نظرت را گفته ای، شبیه سازی ها، کمک می کند که هدف آخر را نمونه در جلوی چشمت ببینی و‌چون می دانی شبیهی داشته، امید به دست آوردنش را هم داری.
اما این مثال ها لزوما کار را راحت تر نمی کنند، مثلا شاید پیدا کردن چیزی شبیه همان مثال
نکاتی برای تمیز کردن فر: تمیز کردن فر معمولا برای اغلب خانم های خانه دار دشوار است. این مشکل با رعایت کردن نکاتی قابل برطرف شدن است. برای این کار لزوما به پاک کننده های صنعتی نیست و شما خودتان می توانید در خانه یک پاک کننده ارزان و قوی بسازید. تمیز کردن فر، مثل تمیز کردن سرویس بهداشتی به عنوان کاری که کمتر کسی به انجام آن علاقمند است شناخته شده است.
ادامه مطلب
مرحله اول۱-خط چشم را در دورتادور چشم استفاده نکنید چون باعث می شود که چشم های شما کوچکتر به نظر برسند، این کار لزوما بد نیست – چشم های کوچک هنوز هم می تواند اسرار آمیز و دراماتیک باشند – اما اگر شما به دنبال بزرگ کردن چشمان خود هستید این کار را نکنید.
خط چشم را فقط به بیرون سه چهارم پلک خود بکشید. از کشیدن آن به گوشه ی داخلی چشم اجتناب کنید.برای زیر چشم، خط چشم را دقیقا زیر خط مژه ها بکشید، نه داخل پلک.ممکن است بخواهید پلک پایین را با رنگ سفید یا
منبع عکس

از یه پیام تبلیغاتی ِ دو روز پیش ؛ رسیدم به یه خاطره ی چند سال پیش .
یه برنامه ای بود که مورد علاقه ی من نبود و طبق تجربه های قبلی ترجیح
دادم نرم ؛ زنگ زد که بیا ؛ گفتم من علاقه مند نیستم . گفت" بیا ؛ به خاطر
من بیا و بلافاصله خندید و گفت  ولی از من نخواه که برنامه ی مورد علاقه ی
تو رو بیام . "
من رفتم ؛ اما خیلی چیزا رو هم همونجا گذاشتم و با خودم برنگردوندم . 
یه
وقتایی باید همینطوری عمل کنی . با لبخند بری و برگردی ولی لزوما همه چیز
رو با خ
کتاب پیروزی و شکست پیکاسو ، نوشتهٔ جان برجر ، ترجمهٔ سماء صالح زاده ، نشر حرفه نویسنده

نقاشی هنری است که به ما یاداوری می کند زمان و امر مشهود با هم به مثابه یک جفت ، هستی می یابند. جایی که هستی می یابند ذهن انسان است ، جایی که می تواند رویدادهارا با یک توالی زمانی ، و نُمودهارا با جهان دیده شده هم آهنگ کند . با هستی یافتن زمان و امر مشهود ، دیالوگی بین حضور و غیاب آغاز می شود. 

تنهایی او مانند تنهایی یک مجنون است : زیرا یک مجنون ، از آنجایی که
درباره قهرمانی پرسپولیس، چیزی ننوشتم. راستش هیجانی نداشت این دوره از رقابتها یا توقعم چیزی مثل رقابتهای اروپاییه یا کلا سلیقه ام عوض شده است. با اینکه خوشحالم پرسپولیس قهرمان شد اما وقتی سوت پایان را زدند پا نشدم مثلا بپرم هوا که ما اینیم ، بله . بله. خیلی ساده خوشحال شدم.
حسم اینه که رقابتهای این تیپی در کشور ما آن شور و نشاط واقعی رو نداره، دهها پارامتر کنترل کننده خشم و هیجان کاربران در بیرون از استادیوم وجود داره که رقابت رو از مزه مینداز
وقتی صحبت از مشهد می شود معمولا نوع سفر زیارتی به ذهن ها می رسد در حالی که لزوما تمامی افراد به قصد سفر زیارتی صرف راهی این شهر نمی شوند.افراد معمولا در تور مشهد از اصفهان سعی بر این دارند تا علاوه بر سفری زیارتی سیاحت دلچسبی را نیز تجربه کنند.به عنوان مثال از امکانات تفریحی متنوعی که بعضا در سطح کشور و منطقه کم نظیر هستند استفاده کنند.
اگر با خورو شخصی به این سفر بروند امکان سفرهای درون شهری و درون استانی زیادی را دارند زیرا در اطراف مشهد مقد
داشتم فکر می‌کردم اگه فیلمساز شدم و خواستم فیلم عاشقانه بسازم نقش اول مرد و زن رو زن و شوهر واقعی می‌ذاشتم... والا... خانومه یه دکمه لباس به زور داره واسه شوهرش می‌بنده...
اصلاً من و فیلمسازی؟! واو استبعاد؟
راستش از خدا پنهون نیست، از شما هم پنهون نباشه، من از همون ترم پنج قصد انصراف از دانشگاه داشتم که بنا به دلایل خانوادگی نشد. فلذا بر آن شدم که کنکور ارشد را بنشینم  رشته‌ی سینما یا ادبیات نمایشی  بخوانم.
بدیهی‌ست که هر کس رشته‌ی یک چیزی را
سلام !
همه مون تو طبقه بندی های تیپ شخصیتی 2 تا تیپ معروف و کلی تر رو بیشتر میشناسیم، درونگرا و برونگرا.
هر کدوم دنیا و ویژگی های خودشون رو دارن، و نمیشه گفت این از اون یکی بهتره، حالا سوال من اینه؛ 
لزوما یه آدم درونگرا باید در کنار یه آدم درونگرا قرار بگیره تا به مشکل برنخوره، یا اوقات شاد بهتری داشته باشه؟، یا باید با هم فرق داشته باشن تا حال شون بهتر باشه و به مشکل نخورن (یعنی برونگرا با درونگرا).
ادامه مطلب
معناشناسی منطق گزاره‌ها صرفا «درستی» گزاره‌ها را بر اساس تابع ارزش گزاره‌های اتمی تعریف می‌کند همچنین اگر هر مدلی که مجموعه آ از گزاره‌ها را «راست» کند گزاره ب را نیز راست کند معادل است با این که ب نتیجه معناشاسانه آ است. اما راه دیگری هم برای بررسی درستی گزاره‌ها و ارتباط آنها با مجموعه دیگری از گزاره‌ها وجود دارد که بیشتر به «تفکر ریاضی» و مدل ریاضی «اثبات ریاضی» شبیه است: تعریف استنتاج؛ چگونه از گزاره یا گزاره‌هایی، مجموعه دیگری از
شاید یکی از آفات وبلاگ‌نویسی (یا هر شکل دیگه از انتشار محتوا) این باشه که ایده‌ای که جای کار داره و می‌تونه تبدیل به چیز ارزشمندتری بشه در قالب یک نوشته کوتاه و تقریبا خام منتشر می‌شه، خالق و نویسنده‌شو کمی قانع و راضی می‌کنه و البته که بعد از مدتی هم به فراموشی سپرده می‌شه.
شاید اصلا این یه گفتگویی درونی پنهان باشه که بعد از انتشار هر پست اتفاق می‌افته: "خب از این ایده هم که حرف زدم، حالا برم سراغ نشخوار موضوع بعدی."
نمی‌خوام بگم که لزوما
یکی از بازدیدکنندگان وبلاگ سوال خوبی درباره تفاوت آزمایش فکری و مثال نقض پرسیده بودند که لازم دیدم آن را برای مشاهده و استفاده شما عزیزان در اینجا نیز منتشر کنم.
سلام ممنون میشم اگه بگید تفاوت مثال نقض و آزمایش ذهنی چیست؟ اصلا شباهتی دارن یا کاملا دو چیز متفاوت هستند؟
ببینید بنده سعی میکنم با توضیح ساده و روان، آزمایش ذهنی را برای شما توضیح دهم و فرق آن با مثال نقض را بیان کنم آنگاه شما خود به خود پی به نسبت این دو عبارت می برید.
آزمایش فکری ی
در ظاهر تو هیچ شباهتی به مارشمالو ها نداری، یعنی اصلا من آنقدر مارشمالو نخورده ام که بتوانم شباهت هایش را با تو تشخیص بدهم اما نمیدانم چرا یک جایی در انتهای ناهشیارم تو به مارشمالوها گره خوردی.
اولین بار که مامان برایمان مارشمالو خرید توی یک پلاستیک دراز بود که رویش عکس چند تا خرس رنگی رنگی کشیده بودند.
من و برادرم ذوق کرده بودیم، اولین بار بود که یک چیز پیچ پیچی نرم رنگی رنگی دراز میدیدیم که به محض گذاشته شدن در دهان آب میشود. 
عیشِ کوتاه و ه
الکتروموتور استانداردالکتروموتور در سایز و ابعاد و اندازه های استاندارد تولید می شود. همواره یکی از موارد مورد نظر مصرف کنندگان و تولید کنندگان استاندارد الکتروموتور می باشد که در هنگام طراحی و تهیه به آن توجه می نمایند.به عنوان مثال استاندارد اروپایی NEMA اشاره به سایز و اندازه الکتروموتور دارد. در صورتی که شرکت سازنده الکتروموتور تحت این استاندارد الکتروموتور طراحی نماید، باید لزوما تمامی اندازه های پوسته، پایه، قطر شافت، طول الکترمو
پهنای کفش باید اجازه تکان خوردن به پا بدهد
شما باید بتوانید
به سادگی پنجه پای خود را در کفش به هر طرف حرکت دهید؛ بدون آن که پای شما
از زیره کفش بیرون بزند. در واقع پهنای کفش باید به گونه‌ای باشد که در
پهن‌ترین بخش پا، شما از هر طرف حدود ۶ میلی‌متر جا داشته باشید.
اگر کفش شما بیش از اندازه باریک باشد، انگشت کوچک پایتان روی لبه زیره کفش قرار می‌گیرد.
۴. کفش‌ها باید برای قد پا جا داشته باشند
پاها در طول
پیاده‌روی یا دویدن کمی ورم می‌کنند و کش
یکی از جالب ترین کارکنان فروش که من تاکنون با آن صحبت کردم این مدیر فروش و بازاریابی مستقیم به نام گلن ترنر است.نه لزوما به این دلیل که وی مشاوره خوبی در زمینه فروش ، اخلاق و برخورد با افراد داشت (او در این کارها حرفه ای واقعی است) ، بلکه به دلیل این که یکی از مواردی که وی گفت احتمالاً بعداً من و خانواده من و مشاغل بازاریابی اینترنتی را از تحمل غم و اندوه زیادی نجات خواهد داد.در حقیقت ، این راز که او به من گفت چیزی است که فکر می کنم هر بازاریاب ای
باورش سخت است که تقریبا هر کسی را که ببینی مشکلی در ظاهرش می بیند که هر چند در نگاه ما بسیار ناچیز است و گفتن ندارد، اما برای او بدجور مهم است. تو فکر می کنی مشکل او اصلا مشکل نیست. اما او یک روز هم نمی تواند مشکلش را فراموش کند. 
کسی که 160 سانت قد دارد، ممکن است همیشه حسرت 175 سانتها را بخورد؛ درست به همان اندازهٔ یک جوان با قد 175 سانت که آرزوی قد 180 یا 185 سانت دارد؛ و همان قدری که او غصه می خورد، آن قدبلند از زشتی چهره اش رنج می برد؛ درست به همان ان
الکتروموتور استانداردالکتروموتور در سایز و ابعاد و اندازه های استاندارد تولید می شود. همواره یکی از موارد مورد نظر مصرف کنندگان و تولید کنندگان استاندارد الکتروموتور می باشد که در هنگام طراحی و تهیه به آن توجه می نمایند.به عنوان مثال استاندارد اروپایی NEMA اشاره به سایز و اندازه الکتروموتور دارد. در صورتی که شرکت سازنده الکتروموتور تحت این استاندارد الکتروموتور طراحی نماید، باید لزوما تمامی اندازه های پوسته، پایه، قطر شافت، طول الکترمو

وضعیت : در حال پرداخت
سرمایه فعال ما : 2000 دلار
مجموع دریافتی ما : 0
شروع کار سایت : 25 دی 96اسکریپت سایت :لایسنس گلد کدرزssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 10 دلار
گرین بار (ادرس بار سبز ) :بله
ثبت شرکت(سایت) : انگلستان
دامنه خریداری شده سایت (تا سال) : 2029 میلادینوع پرداخت : دستیفعالیت با حساب: بیت کوین - پرفکت مانی - پایر - اتریوم - لایت کوین
نوع پلن(دوره) ها : روزانه (سود هر روز قابل برداشت)طراحی سایت :مخصوص و یونیک
-------------------------
توجه : ا
مثل بچه‌ای شدم که پشت ماشین بابا پدرام و مامان افسانه‌ش نشسته و داره به جنگلای اطراف جاده نیگا می‌کنه...
ذوق کودکانه
دلم می‌خواست سرمو بذارم رو شونه‌ی مامان افسانه و مامانمم با موهای چربم بازی کنه و برام قصه بگه و به خواب عمیقی فرو برم که الآن دیگه فقط تو خاطراتم سراغشو دارم.....
خیال‌پردازی‌های کودکانه
وارد تونل می‌شیم، یاد بچگیم میفتم که همیشه دلم می‌خواست سرمو از پنجره بکنم بیرون و جیغ بکشم و تمام وجودمو توی تونل خالی کنم....
آرزوهای کو
تنظیم نبودن غربیلک فرمان در مرکز
در خودروهای پژو (206 تیپ 2،3،5،6، SD، 405 پارس) سمند، تندر 90 (ال90) و پراید:در هر خودرویی، هنگام حرکت خودرو به صورت مستقیم، غربیلک می بایست در وسط قرار گیرد، تا هم راننده دید مستقیم به آمپر داشته باشد و هم اینکه در هنگام توقف، بتواند از روی غربیلک زاویه چرخها را تشخیص دهد.عدم قرارگیری غربیلک می تواند به یک یا چند دلیل زیر باشد:
    به هم خوردن میزان فرمان.    تغییر زاویه چرخ در اثر ضربه شدید (مثلاً به جدول).    عدم نسب د
وقتی ارزشهای شخصی و واقعی زندگی خود را مشخص کردید، باید در زندگی روزمره‌ی خود دقت کنید ببینید چه عادتهایی دارید که شما را از آن ارزشها دور می‌کند و شاید چه عادتهای جدیدی برای تحقق ارزشهای خود نیاز دارید. من با هدف مرور و نهادینه کردن عادتهایی که پس از این به آن نیاز داریم یک جدول تهیه کرده ام که کمی با آنچه کتاب اثر مرکب پیشنهاد می‌دهد متفاوت است.(در اثر مرکب 5 عادت مطرح میشود و بنا بر سختگیری در رعایت آن است؛ اما در جدول من باید 20 عادت نوشته
همیشه کسانی برای اقتصاد جامعه تصمیم می گیرند که مستغنی هستند. همیشه این طیف طرفدار گرانی هستند. همیشه مستضعفین با گرانی مخالفت می کنند. آیا واقعا هر کس که سرمایه دار است اقتصاد را بهتر می فهمد یا لزوما هر کس که از اقتصاد چیزی سر در می آورد پول دار هم می شود؟ 
یعنی مستضعفین را محکوم کنیم به بی سوادی در اقتصاد؟
این معما زمانی حل می شود که مسئولین و تصمیم گیران جامعه بدون حقوق آنچنانی به سیاست گذاری اقتصادی اقدام نمایند که لااقل بگوییم اقتصاددا
به بهانه فراگیر شدن تب کوییز گذاشتن از سایت grandedesafio.com در داخل اینستاگرام ، تصمیم گرفتم در مورد عصری که داده (Data) در آستانه تبدیل شدن به گران بها ترین کالای دنیاست، چند خطی بنویسم!
قبل از آن توضیح مختصری در مورد این سایت بدهم! شما در این سایت ۲۰ سوال را انتخاب می کنید و جواب آن ها را نیز مشخص می کنید ۲۰ سوالی که در مورد سلایق و علایق شما می باشند، که از سوالات ساده ای نظیر ترجیح شما بین قهوه و چای تا سوالاتی نظیر ترجیح عشق یا ثروت، علاقه تان به شب
هشتگ ها در اینستاگرام به دو دسته  Branded و Community تقسیم می شوند:
Branded Hashtags
حدود 70 درصد از هشتگ های اینستاگرام جزء این نوع محسوب می شوند. اغلب این نوع از هشتگ ها استفاده تجاری و بازاریابی دارند و مختص به شرکت و برند هستند و آنها را می توان شامل نام شرکت، محصولات و یا کمپین های تبلیغاتی دانست.
از مزیت های این آن می توان به داشتن قابلیت ارائه آمار دقیق اشاره کرد. به عنوان مثال شما به منظور بررسی وضعیت کمپین تبلیغاتی خود می توانید هشتگ مربوط به آن را سر
عادت های بهداشتی دهان و دندان را یاد بگیرید. چهار هفته طول می کشد تا به چیزی عادت کنیم، بنابراین اگر می خواهید لبخند خود را در کمتر از ۵ هفته روشن کنید به مسواک زدن درست عادت کنید.
مسواک زدن ممکن است هیجان کمتری نسبت به سفید کردن داشته باشد و روش سریعی هم نیست، اما یک لبخند روشن فقط یک لبخند سفید نیست، بلکه یک لبخند خوب هم هست.
با مسواک زدن و ملاقات دندان پزشک خود به طور مرتب، از رشد باکتری جلوگیری خواهید کرد و دندان های سفید، تمیز و سالم خواهید
پنکیک نوعی نان و یا کیک بسیار ساده است، لزوما شیرین نیست! دستور العمل های پنکیک در سراسر دنیا متفاوت هستند، اما همه مواد تشکیل دهنده اساسی یکسانی شامل آرد، تخم مرغ و شیر دارند. بعضی از کشورها، مانند ایالات متحده و کانادا، برای صبحانه از پنکیک استفاده می کنند، در حالی که در برخی کشور های اروپایی دیگر، به عنوان دسردر کنار غذا از آن استفاده می کنند. پنکیک معمولا با کره و شربت، انواع مربی و میوه یا شکلات سرو می شود. و این بسته به ذائقه ی شما دارد. 
۴. کفش‌ها باید برای قد پا جا داشته باشند
پاها در طول پیاده‌روی یا دویدن کمی ورم می‌کنند و کشیده‌تر می‌شوند.
لازم است به اندازه یک شست دست بین بلندترین انگشت پای شما (که لزوما شست
پا نیست) و نوک کفش جا داشته باشید. برای اندازه‌گیری این میزان، بند کفش
را حتما به صورت کامل ببندید.
همچنین شست پای شما باید آزادانه به سمت بالا و پایین حرکت کند. این فضا
در جلوی کفش، از آسیب رسیدن به پا در هنگام پیاده‌روی و دویدن جلوگیری
می‌کند.

برای ثبت اگهی را
آموزش و پرورش، والدین، مدیر مسئولیت پذیر، معلمین مخلص و توانمند و زحمات طاقت فرسای شخص دانش آموز است که رتبه های برتر کنکور را می سازد.
اما به ناگاه دم کنکور،با آماده شدن سفره و هنگام برداشت محصول اولیه که می شود، سرو کله مدعیان کاسبکار اعجاز پیدا می شود....
و چه غم انگیز است که در اینجا نیز شرافت و رسالت رسانه ملی خرج کاسبی ویران کنندگان باقی مانده ارزش، اعتبار و جایگاه نظام آموزشی رسمی کشور می شود.
بماند که قرار ما ساختن انسانها در تمامی ابع
خبرگزاری مهر نوشته: سناتور «جاش هاولی» لایحه ای به نام «قانون فناوری کاهش اعتیاد به شبکه های اجتماعی» (Social Media Addiction Reduction Technology Act) را به مجلس آمریکا ارائه کرده است. این لایحه در صورت تصویب ویژگی های سواستفاده جویانه شبکه های اجتماعی را ممنوع می کند.
 این لایحه اسکرول کردن متوالی و پخش خودکار ویدئو و صوت را ممنوع می کند. همچنین طبق آن در شبکه های ا جتماعی«نقطه توقفی» برای پست ها و سرویس رسانی وجود خواهد داشت که کاربر را مجبور می کند از شبکه اجت
سلام دوستان
درباره استارت آپ ها چقدر اطلاعات دارید؟ تو ایران پتانسیل های زیادی تو این زمینه هست . شما میدونید چطور میشه یه استارتاپ راه اندازی کرد و به چه مهارت ها و اطلاعاتی نیاز داره؟
با توجه به اینکه لزوما نیازی نیست در ابتدای راه به فکر اجاره دفتر کار و ... بود و میشه یه استارتاپ رو به صورت آزمایشی با کمک نرم افزارهای مختلف و ... ایجاد کرد. به نظر شما الان تو ایران با توجه به فرهنگ و شرایط اقتصادی مردم و نیازها چه زمینه هایی مستعدتره برای فعا
وروذ به سایت
شروع کار سایت : 1 شهریور 98اسکریپت سایت :لایسنس گلد کدرزssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 10 دلار
دامنه خریداری شده سایت (تا سال) : 2024 میلادینوع پرداخت : دستیفعالیت با حساب: بیت کوین - پرفکت مانی - پایر - اتریوم - لایت کوین - بیت کش - دوژکوین - دش - بیت گلد
نوع پلن(دوره) ها : 2% تا 9% روزانه برای 21 تا 100 روز (اصل سرمایه در پایان دوره قابل برداشت)طراحی سایت :
نوجوون ک بودم بهتر بودم دلم برای بلاگفا و افسران تنگ شده،دلم برای کلاس بسکتبال و پیچوندن تایم هنر و موندن تو کتابخونه وکتاب خوندن تنگ شده،دلم برای کتابخونه مدرسه امون و زنگای ناهار تنگ شده،دلم برای پیاده برگشتن از مدرسه و تو راه فلافل و نوشمک خوردن تنگ شده،دلم برای تاترهای زبان و سرودا تنگ شده دلم برای کلاس اقای نوروند و عربی پیشم تنگ شده وقتایی که بعد کلاس با اقای صفوی درمورد عرفان حرف میزدیم تنگ شده، الانم خوبه خیلی چیزا،ولی خوب اون موقع
مارتین سلیگمن: اگر به‌جای اینکه به آدم‌ها سرکوفت بزنیم تا کمبودهایشان را اصلاح کنند، تشویقشان کنیم که نقاط قوت شخصیتشان را پرورش دهند، آنگاه چه خواهد شد؟
• تغییرات اساسی در حوزۀ روان‌شناسی و ایجاد علمی که بهترین کیفیات انسان را بررسی کرده و پرورش می‌دهد؛ علم نقاط قوت، علم فضایل اخلاقی، علم شادی. «روان‌شناسی مثبت‌گرا» نوید نوعی دگرگونی شخصی از طریق قدرت رهایی‌بخش مناسک عبادی را می‌داد، چیزهایی مثلِ شکر نعمت، قدردانی، بخشندگی و مدیت

جهت ثبت نام کلیک کنید

شروع کار سایت  : 9 مهر 98اسکریپت سایت : مخصوص و سفارشیssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 50 دلار
گرین بار (آدرس بار سبز ) :خیر
ثبت سایت : خیر
دامین خریداری شده تا سال : 2028 میلادینوع واریز : دستیفعالیت با حساب:پرفکت مانی - پایر - بیت کوین - اتریوم - لایت کوین
نوع پلن(دوره) ها : روزانه (سود هر روز و اصل پول آخر دوره قابل برداشت)طراحی سایت :مخصوص و یونیک
ویژگی خاص سایت :  واریز از یک حساب و برداش

جهت ثبت نام کلیک کنید

شروع کار سایت  : 9 مهر 98اسکریپت سایت : مخصوص و سفارشیssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 50 دلار
دامین خریداری شده تا سال : 2028 میلادینوع واریز : دستیفعالیت با حساب:پرفکت مانی - پایر - بیت کوین - اتریوم - لایت کوین
نوع پلن(دوره) ها : روزانه (سود هر روز و اصل پول آخر دوره قابل برداشت)طراحی سایت :مخصوص و یونیک

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

جهت ثبت نام کلیک کنید

ساجده جان، دنیا خیلی کوتاهه و تو باید بین دوست‌داشتن عزیزانت و ابرازکردنش به اون‌ها، و تمام‌وقت کار و فکر کردن، یکی رو انتخاب کنی.
ساجده جان، کسی تضمین نداده آخر هر رفتنی رسیدنه. اما تو انتخاب کرده‌ی که رونده باشی؛ پس نه بایست و نه به آخرش فکر کن و بی‌وقفه و آهسته برو.
ساجده جان، مدتیه فراموش کردی که یه چیزی توی قلبت داری که اسمش ایمانه و همیشه همراهته. قدرش رو بدون و ازش استفاده کن؛ نه به‌خاطر نیاز اون به استفاده‌شدن، بلکه به‌خاطر نیاز خ
راستش توی اینستاگرام یه سوالی هست که برای فهمیدن جوابش نیاز به راهنمایی کاربران دارم. اطرافیانم کسی نتونست کمک کنه. 
سوالم درباره پرایوت و یا عمومی کردن پیج های شخصی کاربران اینستاگرام هست. یه سری افراد هستن مثلا یه مدت پیج شون خصوصی هستش و بسته هست و حتما باید فالوشون کنی تا بتونی به محتویات صفحه شون دسترسی پیدا کنی و مثلا میبینی یه مدت دیگه صفحه شون عمومی شده.
مثلا یکی که میشناسمش یه مدت خصوصی میکنه صفحه ش رو، یه مدت عمومی. میخواستم بفهمم م
زمان دارایی ارزشمندی است اما برای مدیریت زمان باید به این نکته توجه کرد که مدیریت زمان لزوما به معنای کم خوابیدن، یا انجام کارهای متوالی پشت سرهم بدون داشتن استراحت مابین انجام کارها نیست زیرا ممکن است به زمان بیشتری دست یابید اما انجام کسب و کار فشرده و نداشتن خواب کافی عوارضی برای سلامتی شما داشته باشد اکنون به تکنیک تمرکز فرانکلین کاوی می‌پردازیم که به حذف فعالیت‌های غیرضروری و الویت بندی کارها می‌پردازد. این روش توسط استفان کاوی
دل می دی به کار... وقتی که گروهی باشه، بقیه ای هم هستن اون وسط که باید در نظر بگیری. پس سختیش بیشتر از اینه که فقط خودتو در نظر بگیری. مثلا اگه یکی صادق نباشه، یا کلی تر اینکه هر چی آدما بیشتر به نفس خودشون وصل باشن، سخت تر می شه.
و باید حواست به اصرارهای گول زننده بقیه هم باشه، جهت دهی های اشتباه... در واقع حواست بیشتر به خودت باید باشه. که گول ابعاد نفسانیت رو نخوری و کماکان کار درست انجام بدی... هر کسی از یه وری می کشه. انگار ما ها رو نفس هامون می ک
خب، آزمون نظام مهندسی رو دادیم و تموم شد رفت. نظارت رو خیلی خوب دادم. طراحی هم لب مرز.
به لطف یکی از دوستان توی یه گروهی عضو شدم که مال یکی از اساتید معروف آزمون نظام بود و اونجا شاگرداش رفع اشکال میکردن. قبل و بعد آزمون توی گروه فعال بودم و سوال میکردم جواب میدادم. باعث افزایش تسلطم شد. بعد آزمون دیدم اکثر سوالا رو حل کردم و بقیه شم میتونم حل کنم (سوالا از طریق عکس منتشر شد بعد آزمون) هیچی دیگه نشستم یه پاسخنامه تشریحی مفصل برای آزمون نوشتم! به چ
سلام عرض شد
بنده دختری هستم که برادری دارم حدودا 29 ساله با قد 181 و ظاهر خوب که از نظر شناخت روحیه پسرونه ش احتیاج به رمزگشایی داره. یعنی دلم میخواد برای شناختن روحیاتش از خانم و آقایون اینجا مشورت بگیرم. خودش به طور مستقیم چیزی نمیگه و هدف هم لزوما دونستن این مطلب نیست. میخوام بیشتر روحیه ش رو رمزگشایی کنم تا بتونم در انتخاب بهتر زن آینده ش بهش کمک کنم.
سوالم اینه که رفتار این پسر 29 ساله رو در برخورد متفاوت با این دو تا دختر چطور ارزیابی میکنید؟

آیا بین هیجانات من و رویداد فعالساز رابطه مستقیم وجود دارد!؟ اگر کسی  جواب سلامم را نداد یا شخصی الفاظ ناشایستی بکار برد، در اینجا چه چیز من را ناراحت کرده؟ منشا تولید هیجان و حال بد من چه بوده؟ توهین یا سلام نکردن(رویداد) موجب ناراحتی و یا عصبانیت(هیجان) من شده یا علت چیز دیگریست؟!! کلید طلایی باز کردن درب این گنجینه و معما در اختیار خود شخص است!
 نوع نگاه شخص و معناییکه به آن اتفاق میدهد علت اصلی و منشا تولید هیجان فرد است. در مثالی که ذکر شد
وقتی بی‌ام‌ و X7 رونمایی شد چیزی که کاملا طراحی آن را متمایز و بارز و نگاه افراد را به آن خیره می‌کرد، طراحی ساختار جلو پنجره آن بود. جلوپنجره‌ Kidney خاص که طراحی نمای کلی آن بزرگتر شده بود و رنگ آن با تم اصلی ماشین فرق می‌کرد. در حقیقت X7 مفهوم تازه‌ای را در جلوپنجره‌های بی‌ام‌و باز کرد. 
همچنین بی ام و مدل i3 هم جزو ماشین‌هایی بود که با رونمایی از آن اولین چیزی که خودنمایی می‌کرد تغییر در نمای جلو پنجره آن بود.
طی سالهای بسیار طراحی جلو پنجر
وروذ به سایت
شروع کار سایت : 1 شهریور 98اسکریپت سایت :لایسنس گلد کدرزssl و ddos (پروتکل امنیتی) : بله حداقل سرمایه لازم : 10 دلار
دامنه خریداری شده سایت (تا سال) : 2024 میلادینوع پرداخت : دستیفعالیت با حساب: بیت کوین - پرفکت مانی - پایر - اتریوم - لایت کوین - بیت کش - دوژکوین - دش - بیت گلد
نوع پلن(دوره) ها : 2% تا 9% روزانه برای 21 تا 100 روز (اصل سرمایه در پایان دوره قابل برداشت)طراحی سایت :
وروذ به سایت
وروذ به سایت
وروذ به سایت
وروذ به سایت
وروذ به سایت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت رایگان